یکتاس

شراره درشتی

پس از رفتن رضا از ایران در سال 62 ، من و دوستانش به شدت علاقه مند بودیم او به ایران بازگردد اما هر چه می کردیم موفق نمی شدیم تا این که پس از گذشت سال ها با اطلاع حمید جبلی طی نامه ای به رضا حقیقتی را برایش مطرح کردم که در واقع حقیقت نداشت و امیدوار بودم به دلیل علاقه بسیار زیاد او به جبلی، کلکم بگیرد. شراره درشتی فعالیت بازیگری را از سال 74 آغاز کرد او در کلاسهای مرحوم استاد سمندریان شرکت کرد و بعد از پایان این دوره بسیار مورد توجه کارگردانهای سینما و تئاتر قرار گرفت و چندین سریال و فیلم بازی کرد. سوسن پرور نیز یکی دیگر از هنرمندان محبوب کشور با تراشیدن موهای سرش با شراره ابراز همدردی کرد و این اقدام خانم پرور باعث تحسین او از طرف تمام کاربران و چهره های معروف کشور شد.

او چندین کار تلویزیون و سینمایی انجام داد اما سرگرم شدن با کار هم نتوانست او را آرام کند و به زندگی عادی بازگرداند سرانجام شراره درشتی تصمیم گرفت به سوییس مهاجرت کند. فوت رضا ژیان بر اثر سرطان او در سال 80 با رضا ژیان ازدواج کرد زندگی عاشقانه آنها بسیار کوتاه بود و رضا ژیان در سال 81 در سن 53 سالگی براثر ایست قلبی در تهران فوت کرد. نبودنت در عرصه هنر ایران همواره مشهود است و این را همه مردم میدانند که تو چه هنرمندان بزرگی را پرورانده و تحویل جامعه هنری دادی که در هیچ مثل آبادی مثال زدنی نیست. احترام میگذارم به همه عزیزانی که جای خالی رضا ژیان را هنوز حس میکنند، احترام میگذارم به همه آرزوهای بر آورده نشده رضا ژیان که زیر بازارچه سرگردانند.

شراره درشتی با انتشار عکسی از خود در صفحه اینستاگرامش خبر داد که به بیماری سرطان مبتلا شده اما اراده‌ای قوی دارد و می‌خواهد آن را شکست دهد. همسر سابق رضا ژیان زویا زاکاریان شاعر و ترانه‌سرای است که از ابتدای انقلاب اسلامی به آمریکا مهاجرت کرد و در آنجا زندگی می‌کند. محمد ژیان برادر رضا درباره بازگشت رضا ژیان به ایران در سال 95 و زمانی که مراسم بزرگی به مناسب تولد رضا ژیان برزگرا شده‌ بود گفت:. او طی برنامه ای در لس آنجلس به نام «شبی با رضا ژیان» با دوستان، همسرش زویا زاکاریان و پسرش آرتین خداحافظی کرد و به ایران آمد. نبودنت 15 ساله شده و من نه بعنوان همسرت بلکه بعنوان یکی از شاگردانت ادای احترام میکنم به تمامی درس های زندگی که از تو آموختم.

بیوگرافی شراره درشتی همسر رضا ژیان + عکس

آثار هنری شراره درشتی: مجموعه‌های تلویزیونی - شن‌های کف رودخانه (یوسف سیدمهدوی ۱۳۷۶) - سبز زخمی (بهرام کاظمی ۱۳۷۶) - فردا دیر است (حسن فتحی ۱۳۷۶) - عاقبت نقدفروشی، عاقبت نسیه‌فروشی (رضا ژیان ۱۳۷۷) - روزهای زندگی (سیروس مقدم ۱۳۷۸–۱۳۷۷) - کاکتوس (محمدرضا هنرمند ۱۳۷۹) - زیر آسمان شهر (مهران غفوریان ۱۳۸۱) - بانکی‌ها (مهدی مظلومی ۱۳۸۲) - مثل همیشه (سید وحید حسینی ۱۳۸۴) - پدرخوانده (محمدرضا ورزی ۱۳۸۴) - دفترخانه شماره ۱۳ ( سید وحید حسینی ۱۳۸۸). تئاتر - دختر گل فروش - معرکه در معرکه - مرده‌های بی کفن و دفن - عشق روی خرپشته - عاقبت عشاق سینه‌چاک - هرا - جمعه سی دی - عروسی حاکم ملایر فیلم‌ سینمایی - شاخه گلی برای عروس (قدرت‌الله صلح میرزایی، ۱۳۸۳) - بله‌برون (داود موثقی، ۱۳۸۲) تله فیلم - هیس - راز شقایق‌ها - آخرین روز ماه (۱۳۸۵) - جدا افتاده (داوود موثقی، ۱۳۸۳) - عشق آباد (۱۳۹۰) - خواهران عجیب غریب - پول درشت - آینه - شب میهمانی.

شراره درشتی چندین کار تلویزیون و سینمایی انجام داد اما سرگرم شدن با کار هم نتوانست او را آرام کند و به زندگی عادی بازگرداند سرانجام شراره درشتی تصمیم گرفت به سوییس مهاجرت کند. شراره درشتی در سال 80 با رضا ژیان ازدواج کرد زندگی عاشقانه آنها بسیار کوتاه بود و رضا ژیان در سال 81 در سن 53 سالگی براثر ایست قلبی در تهران فوت کرد. بیماری شراره درشتی: شراره درشتی در صفحه اینستاگرامش با انتشار عکسی اعلام کرد که به علت بیماری سرطان سینه در بیمارستان بستری می باشد. فاصله سنی زیاد او و رضا ژیان ( متولد سال 1328 در تهران ) ازدواج این زوج هنرمند را مورد توجه مردم قرار داد. ازدواج شراره درشتی: شراره درشتی زمانی که بسیار جوان بود با رضا ژیان ازدواج کرد.

او هر سال در سالگرد فوت شوهرش از خوبی‌هایش می‌نویسد و یاد او را زنده نگه می‌دارد. شراره درشتی متولد 21 اردیبهشت 1354 در تهران و همسر مرحوم رضا ژیان است. شراره درشتی فعالیت هنری خود را در سال 1374 وقتی 20 ساله بود شروع کرد. آنها فرزندی نداشتند با این حال شراره درشتی به رضا ژیان وفادار ماند. شراره درشتی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون زن ایرانی است.

بیوگرافی کامل شراره درشتی + تصاویر و آدرس اینستاگرام

او پس از درگذشت همسرش به سوئیس مهاجرت کرد و از صحنهٔ هنری ایران فاصله گرفت ،سوابق هنری شراره درشتیشراره درشتی همسر رضا ژیانفیلم سینمایی های شراره درشتی ۱۳۸۳ شاخه گلی برای عروس (قدرت‌الله صلح میرزایی، ) ۱۳۸۲ بله‌برون (داود موثقی، )سریال های شراره درشتی۱۳۷۶شن‌های کف رودخانهیوسف سیدمهدوی۱۳۷۶سبز زخمیبهرام کاظمی۱۳۷۶فردا دیر استحسن فتحی۱۳۷۷عاقبت نقدفروشی، عاقبت نسیه‌فروشیرضا ژیان۱۳۷۸–۱۳۷۷روزهای زندگیسیروس مقدم۱۳۷۹کاکتوس(سری دوم)محمدرضا هنرمند۱۳۸۱زیر آسمان شهر(سری سوم)مهران غفوریان۱۳۸۲بانکی‌هامهدی مظلومی۱۳۸۴مثل همیشهسید وحید حسینی۱۳۸۴پدرخواندهمحمدرضا ورزی۱۳۸۸دفترخانه شماره ۱۳سید وحید حسینی.

پس از انقلاب بیشتر بر صفحه تلویزیون ظاهر شد که کارگردانی مجموعه تلویزیونی مثل‌آباد و بازیگری در آن و بازی در مجموعه‌ های محله برو بیا و محله بهداشت نام او را بیش از پیش مطرح کرد. نام نام خانوادگی :شراره درشتیتاریخ تولد :21 اردیبهشت 1354محل تولد :تهرانهمسر :رضا ژیانصفحه اینستاگرام شراره درشتی صفحه اینستاگرام شراره درشتی شراره درشتیشروع فعالیت هنری. خانم درشتی خرداد 98 با انتشار عکسی از خود در بیمارستان شهر زوریخ کشور سوئیس نوشت : من از سرطان قوی تر هستم / عشق بورزیم تا همیشه …. ژیان پس از تحصیلات دبیرستان در 20 سالگی به کارگاه نمایش وابسته به تلویزیون ملی پیوست و بصورت حرفه بازیگری را قبل از انقلاب شروع کرد.

او در سال 74 در نمایش های مختلفی بازی کرد و سپس با تله فیلم در تلوزیون دیده شد و در سال 82 و 83 تجربه بازی در 2 فیلم سینمایی را داشت. طبق انچه خود می‌گوید این توده سرطانی سه ماه پیش با عمل جراحی از پستان اش خارج شده و حالا روند شیمی درمانی را ادامه می‌دهد. این پیام اینستاگرامی وی با انبوهی از نظرات مثبت از طرف مردم و هنرمندان همکارش روبرو شد که آرزو سلامتی برای وی داشتند. شراره درشتی فعالیت بازیگری اش را از سال 74 آغاز کرد و در همان سال در کلاس های استاد حمید سمندریان حضور پیدا می کرد. در اوایل سال 80 با همسرش رضا ژیان آشنا شد و با وی ازدواج کرد که فاصله سنی آنها که حدود 26 سال بود بسیار جنجالی شد.

شراره درشتی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و همسر مرحوم رضا ژیان کیست؟ + اینستاگرام

وی همسر، رضا ژیان بود! او پس از درگذشت همسر خود به سوئیس مهاجرت کرد و از صحنهٔ هنری ایران فاصله گرفت! شراره درشتی در خرداد ماه سال ۱۳۹۸ شمسی در پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر داد که به علت ابتلا به سرطان در بیمارستان بستری شده ‌است. به تازگی شراره درشتی همسر مرحوم رضا ژیان ، بازیگری که از بیماری سرطان بهبودی پیدا کرده بود، دوباره به علت این بیماری در بیمارستان سوئیس بستری شد. در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره شراره درشتی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و همسر مرحوم رضا ژیان خواهیم داشت! با ما همراه باشید. اما درباره شراره درشتی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بد نیست بدانید وی متولد سال ۱۳۵۴ شمسی در شهر تهران می باشد.

ای کاشک تا زنده ایم با هم مهربون باشیم و به هم ابراز احساس کنیم.

بیوگرافی «شراره درشتی» و همسرش رضا ژیان + ماجرای بیماری سرطان و عکس های جدید

خانم شراره درشتی قبل از فوت همسرشان برای مدت کوتاهی خارج از کشور زندگی کردند زمانی که آقای رضا ژیان فوت کردند ایشان برای همیشه به کشور سوئیس مهاجرت کردند و ساکن شهر زوریخ شدند با این حال هر از گاهی برای دیدار خانواده و دوستان به ایران باز می گردند و فعالیت هنری خود را نیز ادامه می دهند آخرین اثری که از ایشان ثبت شده است نمایش «عشق آباد» در سال ۱۳۹۰ بوده است. ۱۳۷۶ شن‌های کف رودخانه ۲۶ قسمت ۱۳۷۶ سبز زخمی ۱۳۷۶ فردا دیر است ۲۶ قسمت بازی در اپیزود ۲۱ عروسک مو قرمز ۱۳۷۷ عاقبت نقدفروشی، ۱۳۷۸–۱۳۷۷ روزهای زندگی ۳۵ قسمت ۱۳۷۹ کاکتوس ۱۳۸۱ زیر آسمان شهر ۱۳۸۲ بانکی‌ها ۱۳۸۴ مثل همیشه ۱۳۸۴ پدرخوانده در نقش فرح دیبا ۱۳۸۸ دفترخانه شماره ۱۳.

شراره درشتی فعالیت خود را در ابتدا در سال ۱۳۷۶ با مجموعه تلویزیونی «شن های کف رودخانه» آغاز کرد این مجموعه به کارگردانی یوسف سیدمهدوی تولید شد همچنین اولین اثر سینمایی که در آن حضور پیدا کرد فیلم سینمایی «بله برون» از داوود موثقی بود این فیلم در سال ۱۳۸۲ تولید شد. در کارنامه هنری شراره‌درشتی کارهای شاخصی وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به سریال «زیر آسمان شهر» اشاره کرد این سریال به کارگردانی مهران غفوریان در سال ۱۳۸۱ تولید شد همچنین او در مجموعه «روزهای زندگی» از سیروس مقدم حضور داشت این مجموعه در سال ۱۳۷۷ پخش شد. شراره درشتی همسر رضا ژیان می‌باشد آنها در سال ۱۳۸۰ ازدواج کردند اما چندی نگذشت که رضا ژیان بر اثر ایست قلبی در سن ۵۳ سالگی درگذشت تقریباً یک سال پس از از ازدواجشان این اتفاق افتاد پس از فوت رضا ژیان شراره درشتی ازدواج نکرد و تصمیم به مهاجرت گرفت.

خانم درشتی با انتشار عکس هایی در فضای مجازی اعلام کرده که به بیماری سرطان سینه مبتلا می باشد با این حال او بسیار با روحیه میباشدو اعتقاد دارد که می تواند این بیماری را شکست دهد. شراره درشتی بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون ایرانی متولد بیست و یکم اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۴ در تهران می باشد و فعالیت هنری خود را از سنین جوانی آغاز کرده است. رضا ژیان متولد سال ۱۳۲۸ یکی از بازیگران و کارگردانان معروف ایرانی می باشد که از قبل از انقلاب فعالیت هنری خود را آغاز کرده بود او سال ۱۳۸۱ درگذشت. دختر گل فروش معرکه در معرکه مرده‌های بی کفن و دفن عشق روی خرپشته عاقبت عشاق سینه‌چاک هرا جمعه سی دی عروسی حاکم ملایر.

بیوگرافی شراره درشتی و همسرش رضا ژیان +عکس

رضا جانم نبودنت ۱۶ ساله شد ثانیه ثانیه گذشت و من هرگز نخواستم از نبودن تو چیزی راباور و فاش کنم چرا که همیشه یادو خاطراتت همچون نفس کشیدن به تمام لحظاتم زندگی بخشید سعی کردم نگذارم نبودنت پنجره چشمانم نمایان شود نبودنت را در وجودم حبس کردم مگر گاهی که هوا ابری می شد و پنجره بارانی…… روحت شاد و یادت همواره زنده بزرگ مرد. از جمله مشهورترین آثار هنری دیگر او می‌توان به این موارد اشاره کرد: مجموعه‌های تلویزیونی «طنزآوران جهان»، «تهران ۱۱- ۵۹۵ ج ۴۸»، «آژانس دوستی»، «زیر بازارچه» و فیلمهای سینمایی «مرد عوضی»، «مومیایی ۳»، «مسافر ری»، «عشق فیلم» و نمایشهای «دوستان بامحبت» و «عشق روی خرپشته».

رضا ژیان پس از انقلاب بیشتر بر صفحه تلویزیون ظاهر شد که کارگردانی مجموعه تلویزیونی «مثل‌آباد» و بازیگری در آن و بازی در مجموعه‌های «محله برو بیا» و «محله بهداشت» نام او را بپش از پیش مطرح کرد. اما همواره ، اول به عنوان شاگردت و بعد به عنوان همسرت یادت برایم زنده است و ادای احترام می کنم به تمام درس های زندگی که از تو آموختم. شانزدهمین سالمرگ هنرمند فهیم استاد رضا ژیان را نه بعنوان همسرش بلکه بعنوان یکی از شاگردانش به مردم و جامعه هنری تسلیت عرض می کنم. رضا ژیان (متولد ۱۳۲۸، تهران – فوت شده ۲۷ بهمن ۱۳۸۱ تهران) بازیگر، کارگردان، فیلمنامه‌نویس سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی بود.

رضای مهربانم ، سالها پیش این خطوط از فروغ را خواندیم و عاشقی را آغاز کردیم و امروز چهارده سال می شود که تنها فروغ خوانده ام. تمام سالن های تاتر دلتنگ شنیدن صدایت هستند و هر نوری که در آنها روشن می شود خاطره ای از بودن تو را زنده می کند. آری آغاز دوست داشتن است گرچه پایان راه معلوم نیست من به پایان دگر نیندیشم که همین دوست داشتن زیباست …. عکس : ۱۳۷۸ تله فیلم دختر کدو تنبل کارگردان : زنده یاد رضا ژیان دستیار کارگردان : شراره درشتی. شراره درشتی متولد اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهران و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون زن ایرانی است. «رضا ژیان» در بهمن ۱۳۸۱ در سن ۵۳ سالگی در «بیمارستان شهریار» تهران درگذشت.

رضا ژیان متولد 1328 در تهران، بازیگر بود ژیان پس از تحصیلات دبیرستان در 20 سالگی به کارگاه نمایش وابسته به تلویزیون ملی پیوست و بصورت حرفه بازیگری را قبل از انقلاب شروع کرد پس از انقلاب بیشتر بر صفحه تلویزیون ظاهر شد که کارگردانی مجموعه تلویزیونی مثل‌آباد و بازیگری در آن و بازی در مجموعه‌ های محله برو بیا و محله بهداشت نام او را بپش از پیش مطرح کرد وی در 53 سالگی بدلیل بیماری در بیمارستان شهریار درگذشت. شراره درشتی متولد 21 اردیبهشت 1354 در تهران بازیگر است سالها پیش فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد، ازدواجش با رضا ژیان باعث شد در کارهای بیشتری حضور پیدا کند، اما با فوت همسرش به خارج از کشور مهاجرت کرد.

خانم درشتی و ژیان که مدتی در خارج از کشور زندگی کرده بودند، بعد از فوت همسرش مدتی به ایران آمد اما دوباره به کشور سوئیس و شهر زوریخ برگشت او در حال حاضر ساکن این کشور می باشد. در سال 74 شروه به بازی در نمایش های مختلفی کرد، ابتدا در تئاتر سپس با تله فیلم وارد تلویزیون شد و در سال 82 – 83 تجربه دو فیلم سینمایی را نیز بدست آورد. ازدواج آنها با فاصله سنی 26 ساله در ان زمان جنجالی شد، رضا ژیان قبل از خانوم درشتی یکبار نیز ازدواج کرده بودند که به طلاق منجر شده بود. درشتی هر از چندگاهی به ایران باز میگردد و در تئاترهایی که دوست داری بازی میکند اما بصورت جدی مدت هاست در سینما و تلویزیون حضور ندارد.

نام اصلی : شراره درشتی Sharare derashti تاریخ تولد : 21 اردیبهشت 1354 محل تولد : تهران حرفه : بازیگر سالهای فعالیت : 1376 تاکنون همسر : رضا ژیان. خانوم درشتی فعالیت خود را از سن 20 سالی شروع کرد، او در سال 1374 با حضور در کلاس های استاد حمید سمندریان دوره های بازیگری را گذارند.

شراره درشتی

سالها پیش فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد، ازدواجش با رضا ژیان باعث شد در کارهای بیشتری حضور پیدا کند، اما با فوت همسرش به خارج از کشور مهاجرت کرد خانم درشتی فعالیت خود را از سن 20 سالی شروع کرد، او در سال 1374 با حضور در کلاس‌های استاد حمید سمندریان، دوره‌های بازیگری را گذارند در سال 74 شروه به بازی در نمایش‌های مختلفی کرد، ابتدا در تئاتر سپس با تله فیلم وارد تلویزیون شد و در سال 82 -83 تجربه دو فیلم سینمایی را نیز بدست آورد. اطلاعات تماس رویداد رمزینه اطلاعات تماس • اینستاگرام: shararehdarashti • وبسایت: صفحه در ویکی پدیا رویداد • رویدادهای جاری: 📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد رمزینه • کد QR: 📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید.

ازدواج در اوایل دهه 80 با رضا ژیان بازیگر شناخته شده ازدواج کرد ازدواج آن‌ها با فاصله سنی 26 ساله در ان زمان جنجالی شد، رضا ژیان قبل از خانوم درشتی یکبار نیز ازدواج کرده بودند که به طلاق منجر شده بود. بیوگرافی رضا ژیان رضا ژیان متولد 1328 در تهران، بازیگر بود ژیان پس از تحصیلات دبیرستان در 20 سالگی به کارگاه نمایش وابسته به تلویزیون ملی پیوست و بصورت حرفه بازیگری را قبل از انقلاب شروع کرد. پس از انقلاب بیشتر بر صفحه تلویزیون ظاهر شد که کارگردانی مجموعه تلویزیونی مثل‌آباد و بازیگری در آن و بازی در مجموعه‌‌های محله برو بیا و محله بهداشت نام او را بپش از پیش مطرح کرد.

در سویس شراره درشتی و ژیان که مدتی در خارج از کشور زندگی کرده بودند، بعد از وفت همسرش مدتی به ایران آمد اما دوباره به کشور سوئیس و شهر زوریخ. ادامه بازیگری شراره درشتی هر از چندگاهی به ایران باز میگردد و در تئاترهایی که دوست داری بازی می‌کند. شراره درشتی (به انگلیسی: Sharareh Darashti) هنرمند ایرانی، متولد 1354 در تهران است.

منبع

+ نوشته شده در دوشنبه 11 بهمن 1400ساعت 6:44 توسط ستار یکتا | | تعداد بازدید : 9