یکتاس

الناز حبیبی

عکس های الناز حبیبی و همسر سابقش + بیوگرافی و علت طلاق

در خلاصه داستان این سریال آمده است که سریال دودکش دربارهٔ دو خانواده است که زندگی ساده‌ای دارند و یک قالیشویی را اداره می‌کنند، اما هر بار ماجراها و مسایلی برای آنها اتفاق می‌افتد؛ مثلاً کارگاه شان پلمپ می‌شود و یا ماشینشان توسط پلیس توقیف می‌شودو از جهت دیگر داماد ان‌ها نصرت مسائل مالی اش به دیوار خرده است و. همسرم سال هاست که در خارج از کشور اقامت دارد و چون شرایط کاری من هم به گونه ای است که نمی توانم به واسطه شغلم از ایران بروم به همین خاطر من و ایشان از وقت های بیکاری مان استفاده می کنیم و به همدیگر سر می زنیم هر چند که این دوری و جدایی سخت است اما در شرایط کنونی چاره ای جز تن دادن به آن نداریم.

راستش را بخواهید وقتی حرف مهریه و رسم و رسوم مربوط به عروسی به میان آمد، من و مهدی تصمیم گرفتیبم خودمان را کنار بکشیم و مسائل را به بزرگترها واگذار کنیم چون می دانستیم آنها به دلیل اشرافشان نسبت به این مسائل، زبان هم را به خوبی می دانند و به قول معروف می دانند چگونه با هم صحبت کنند. همیشه دوم عید تلخ ترین روز زندگیمه… چون نبودنت و نداشتنتو بیشتر به رخم میکشه… انگارى دردام قده یه کوهن این روز یادم میندازه چقدر دنیا بى رحمه… چقدر اداماش بى وفان دلم برات تنگه … هنوزم هر کسى میگه مامان قلبم تند میزنه ،بغضم میگره… این دنیا بدون تو سخته، بد میگذره ، بد ده سال ….

الناز حبیبی با بازی در سریال “روزگار قریب”ساخته کیانوش عیاری و “فاصله ها ” در میان مردم دیده و شناخته شد اما در سال ۱۳۹۳ با ایفای نقش بهار در سریال دردسرهای عظیم ساخته برزو نیک نژاد توانست به اوج شهرت و محبوبیت برسد. الناز حبیبی در مصاحبه ای گفت: خانواده ام همیشه من را تشویق کرده اند، پدرم به‌ شدت طرفدار هنر است و از موسیقی تا سینما همه هنرها را دوست دارد، در زمینه بازیگری هم همیشه مشوق و همراهم بود و حتی تا ۱۶سالگی سر کارهایم حاضر می‌ شد. الناز حبیبی : با وجود اینکه خانواده من در خارج از کشور زندگی می کنند، اما همچنان به آداب و رسوم ایرانی اهمیت می دهند و حتی می توان گفت تا حد زیادی سنتی هستند، به همین خاطر مراسم خواستگاری ما به همان شیوه مرسوم سنتی برگزار شد.

بیوگرافی الناز حبیبی

خانم الناز حبیبی از کودکی به بازیگری علاقه داشتند و در سال 1376 وارد کانون پرورش فکری شدند و از طریق شوهر دختر عمه اش که مدیر تولید بود برای بازی در فیلم دفترچه خاطرات انتخاب شد الناز حبیبی به تازگی در سریال دوپینگ بازی کرده است که این سریال از شبکه سوم سیما در فروردین ماه 1399 پخش میشود. الناز حبیبی در خانواده ای پر چمعیت به دنیا آمده است و دارای 5 خواهر و یک برادر است وی فرزند آخر خانواده اش استمادر خانم الناز حبیبی در تاریخ 2 فروردین ماه سال 1385 فوت کردند و تمام خانواده خانم حبیبی مهاجرت کردند و در سوئد زندگی میکنند. پدر خانم حبیبی هم به شدت طرفدار هنر است و از موسیقی تا سینما به تمامی هنرها علاقمند هستندتا جایی که یکی از مشوق های اصلی الناز حبیبی برای بازیگر شدن پدرشان بوده است.

داستان سریال دوپینگ که کمی جنبه تخیلی هم دارد درباره دو نوزادی است که همزمان متولد می شوند. در بیوگرافی الناز حبیبی از سایت عرصه سه به بررسی بیوگرافی این خانم بازیگر می پردازیم. وی فارغ التحصیل لیسانی رشته کارگردانی است و همچنین فوق دیپلم رشته تدوین را نیز دارد. الناز حبیبی در سال 1391 با مهدی صاحب زمانی ازدواج کرده است ولی در سال 1393 از هم جدا شدند. الناز حبیبی خانم بازیگری است که به دلیل ریز نقش بودن نقش های خاصی را بازی کرده است. و سپس با چالش‌ هایی روبه‌رو خواهند شد که حتی آینده آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. الناز حبیبی بازیکر سینما و تلویزیون متولد 21 مرداد ماه سال 1367 در تهران است.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

همسرم سال هاست که در خارج از کشور اقامت دارد و چون شرایط کاری من هم به گونه ای است که نمی توانم به واسطه شغلم از ایران بروم به همین خاطر من و ایشان از وقت های بیکاری مان استفاده می کنیم و به همدیگر سر می زنیم هر چند که این دوری و جدایی سخت است اما در شرایط کنونی چاره ای جز تن دادن به آن نداریم. این نکته را یادآوری کنیم که الناز حبیبی هیچ حرفی در مورد زندگی خصوصی اش با همسرش نزده است و صرفا بخاطر پاک شدن تصاویر همسرش از اینستاگرام نمی شود گفت که او طلاق گرفته است. البته این الناز حبیبی بود که به این شایعه ها در آخرین مصاحبه اش دامن زد و در آخرین مصاحبه اش از تمامی اعضای خانواده اش به غیر از شوهرش صحبت کرد و به این شایعات دامن زد.

الناز حبیبی گویا تمامی عکس های همسرش را از صفحه اینستاگرامش پاک می کند و همین موضوع باعث می شود یه سری شایعه ها در مورد اینکه الناز حبیبی از شوهرش طلاق گرفته پخش شود. برای بازی در آن فیلم دنبال دختری سروزبان‌ دار و بامزه می‌ گشتند که مرا انتخاب کردند با پدرم تماس گرفتند و پس از رضایت ایشان در ۱۱ سالگی وارد دنیای بازیگری شدم. پدرم به‌ شدت طرفدار هنر است و از موسیقی تا سینما همه هنرها را دوست دارد، در زمینه بازیگری هم همیشه مشوق و همراهم بود و حتی تا ۱۶سالگی سر کارهایم حاضر می‌ شد. مادرم دوست داشت من به محض اتمام دوره دبیرستان وارد دانشگاه شوم ولی فوت ایشان آنقدر برای من سنگین بود که چهار سال نه درس خواندم، نه کلاسی رفتم و نه کار کردم.

یکبار بخاطر اعتمادی که داشتم، فیلمنامه ای را بدون خواندن انتخاب کردم، بعد از 3 روز وقتی جلوی دوربین رفتیم دیدم آن چیزی نبود که فکر می کردم. در یک خانواده با 5 خواهر و یک برادر بزرگ شد و ته تغاری خانواده اش می باشد، تمام اعضای خانواده حالا مهاجرت کرده و در کشور سوئد زندگی می کنند. دوست دارم خودم باشم و کاری که خودم فکر می کنم درست است انجام بدهم؛ از میان بازیگران، فاطمه معتمد آریا و پرویز پرستویی را خیلی دوست دارم. فارغ التحصیل فوق دیپلم رشته تدوین و لیسانس رشته کارگردانی می باشد، از کانون پرورشی کودکان شروع کرد و حالا بازیگر سینما و تلویزیون است. الناز حبیبی سال 1391 وقتی 24 ساله بود با مهدی صاحب زمانی ازدواج کرد اما ایشان بواسطه شغلش خارج از کشور حضور دارد و کمتر به ایران می آید.

بیوگرافی و عکس های الناز حبیبی + ماجرای ازدواج و همسرش

الناز حبیبی از جمله بازیگران کم حاشیه سینما و تلویزیون ایران بوده است که با حضور در کارهای قوی و بازی در کنار بازیگران خوب توانسته رشد زیادی در این زمینه کند و در اکثر نقش هایی که به عهده داشته است کاملا موفق نیز بوده است و مخاطبان از بازی او لذت برده و مورد پسند نیز واقع شده است. روزگار قریب «۱۳۸۶» فاصله ها «۱۳۸۹» پنج کیلومتر تا بهشت «۱۳۹۰» سی امین روز «۱۳۹۰» تا ثریا «۱۳۹۰» لبه آتش «۱۳۹۰» فراموشی «۱۳۹۱» دودکش «۱۳۹۱» به خاطر مونا «۱۳۹۱» دودکش «۱۳۹۲» لام تا میم «۱۳۹۳» دردسرهای عظیم «۱۳۹۳» سر به راه «۱۳۹۴» دردسرهای عظیم۲ «۱۳۹۴». یکی از درخشان ترین بازیگران نسل جدید سینما و تلویزیون ایران الناز حبیبی می باشد که توانست با درخشش در سریال های مختلفی مثل دردسرهای عظیم به یک چهره محبوب در این حوزه تبلید شود که توانست در سنما نیز اثر گذار باشد.

البته این الناز حبیبی بود که به این شایعه ها در آخرین مصاحبه اش دامن زد و در آخرین مصاحبه اش از تمامی اعضای خانواده اش به غیر از شوهرش صحبت کرد و به این شایعات دامن زد. الناز حبیبی گویا تمامی عکس های همسرش را از صفحه اینستاگرامش پاک می کند و همین موضوع باعث می شود یه سری شایعه ها در مورد اینکه الناز حبیبی از شوهرش طلاق گرفته پخش شود. الناز حبیبی به دلیل اینکه فرزند آخر خانواده بوده است و مادرش توجه خاصی به او داشته است بعد از اینکه مادر را از دست می دهد به شدت ضربه می بیند. علاقه شدیدی است که میان او و خواهرش آی سودا وجود دارد و با اینکه خواهرش فقط دو سال از او بزرگتر است بعد از مادرش برای او مادری کرده است.

اوقات فراغت این بازیگر خوش چهره بیشتر به دیدن فیلم و سریالهای ایرانی می گذرد و عاشق سینما رفتن و شرکت در دورهمی هاي دوستانه است. شوهر وی اکنون در بيرون از کشور زندگی می‌کند و بدلیل این که همسر او کارش در سوئد نیز هست نمی‌تواند برای زندگی به ایران بیاید. برای شروع بازیگری با حمایت پدرش روبرو شده است و پس از کسب اجازه از پدرش در سن ۱۱ سالکی اولین کار هنری خود را تجربه می کند. خجالت نکش «۱۳۹۵» ماه گرفتگی «۱۳۹۵» زاپاس «۱۳۹۴» ناخواسته «۱۳۹۲» پیتزا مخلوط «۱۳۸۹» فصل باران‌هاي موسمی «۱۳۸۸». وی عاشق این است که روزی پولدارترین فرد دنیا شود و الان هم به واسطه فیلمهای خوبی که بازی کرده است ثروت زیادی دارد.

‏الناز حبیبی‏ Elnaz Habibi

الناز حبیبی می‌گوید: «من از آن دسته از آدم‌هایی هستم که اگر شش ماه پایم را از ایران بیرون بگذارم، با گریه بازمی‌گردم و مثل آدم‌هایی که سال‌ها وطن را ندیده‌اند خاک را می‌بوسم. دل‌خوشی‌های خانم بازیگر وقتی از او بپرسی چه چیزی بیشتر از همه خوشحالت می‌کند با این جواب روبه‌رو می‌شوید: «شادی خانواده، آرامش، سلامت و پول. من فعلاً تصمیمی مبنی بر کارگردانی و تدوین ندارم و در این رشته صرفاً به خاطر این درس می‌خوانم که چیزهای بیشتری از دنیای سینما یاد بگیرم. او سعی می‌کند با برقراری ارتباط با طرفدارانش، افراد جامعه و مهم‌تر از همه دوستان و همکاران سینمایی‌اش این خلا را در زندگی‌اش پر کند.

الناز، بازیگری در حوزه تصویر را از کودکی آغاز کرد، اما در اوایل دوران هنری‌اش به دلایل مختلف ازجمله یک غیبت 4 ساله، دیده شده است. الناز حبیبی اظهار می‌کند که ماندنش در ایران تنها به خاطر شغلش نیست، بلکه این عرق به وطن و خاک ایران است که او را ماندگار می‌کند. با اینکه بیش از یک دهه از عمر بازیگری الناز حبیبی می‌گذرد، اغلب او را به‌عنوان یک چهره جدید سینما تلویزیون می‌شناسیم. او در سال 1388 با فیلم «فصل باران‌های موسمی» به سینما آمد و در این مدت اثر چشمگیری در کارنامه سینمایی‌اش دیده نمی‌شود. دل نوشته الناز حبیبی برای مادرش: «همیشه وقتی نماز میخوند پیشش می‌شستم و وقتی سجده می‌کرد، تند تند سرشو می‌بوسیدم.

تمام اعضای خانواده او حتی همسرش مقیم خارج کشور هستند و بازیگر جوان مدت‌هاست به دور از آن‌ها در تهران زندگی می‌کند. زندگی شوهر او در خارج از کشور و حذف عکس‌های دو نفرشان از صفحه شخصی الناز حبیبی هم به تمام این شایعات دامن زده است. اعضای خانواده طرفداران پروپاقرص کارهای اویند و از آن‌طرف مرزها تمام کارهای خواهر کوچک‌تر را دنبال می‌کنند. نکته جالب‌توجه اینجاست که همسر وی نیز مانند دیگر اعضای خانواده در آن‌طرف مرزها و دور از الناز زندگی می‌کند. الناز حبیبی در سال 1385 مادرش را از داست داد و این اتفاق باعث شد تا او مدت‌ها کار، درس و بازیگری را کنار بگذارد. الناز حبیبی می‌گوید: «برای بازی در آن فیلم دنبال یک دختر سروزبان دار و بامزه می‌گشتند که من را انتخاب کردند.

منبع

+ نوشته شده در دوشنبه 11 بهمن 1400ساعت 0:35 توسط ستار یکتا | | تعداد بازدید : 6