یکتاس

لیلا اوتادی

لیلا اوتادی گران‌ترین بازیگر زن ایرانی است؟

در بخشی از برنامه رامبد جوان از اوتادی پرسید، شما گران‌رین بازیگر زن تلویزیون هستید، درسته؟ و این بازیگر در پاسخ گفت: «شاید در یک بازه‌ای از زمان این اتفاق در فیلمی رخ داده بود، اما من آن را رد کردم چون ممکن است فرد دیگری بیش‌تر گرفته باشد، ما که از این موضوع خبر نداریم. ضمن اینکه وقتی این بحث مطرح می‌شود، تهیه کننده‌ها فکر می‌کنند که قرار است من بالاترین مبلغ را بخواهم در ضورتی که اینگونه نیست و کاملا بستگی به فیلمنامه دارد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، لیلا اوتادی، بازیگر سینما و تلویزیون، شب گذشته(یک شنبه ۲۶ دی) مهمان برنامه «خندوانه» با اجرا رامبد جوان بود.

عکس های خانوادگی لیلا اوتادی + دلیل ازدواج نکردن و عاشق نشدن

لیلا اوتادی با انتشار این تصویر نوشت : کدام فرزند میداند پدرومادرش چه ها کشیده اند تا او بزرگ شود؟کدام فرزند میفهمد چه شبهاخواب راحت را ازچشمانشان ربوده؟کدام فرزند قبل از بچه دارشدن دلیل تمام دلنگرانیهاشان را فهمیده؟…واین تکرار زندگیست. مدتی در رسانه های مجازی خبری منتشر شد که لیلا اوتادی گران ترین بازیگر زن سینماست و دستمزد بسیار بالایی را میگیرد اما خود خانم اوتادی در برنامه هفت و دورهمی به صراحت اعلام کردند که این خبر دروغ بوده و حتما کسی با ایشان دشمن است. وی در مصاحبات خود گفت که در سن ۷ سالگی یک روز آقای خسرو شکیبایی به مدرسه ام آمد و من را برای فیلم کیمیا انتخاب کرد اما پدرم اجازه نداد تا پس از دیپلم با اصرارهای شدید توانستم پدرم را راضی کنم.

وی در ادامه گفت که تهیه کننده ای من را برای بازی در فیلمی انتخاب نمودند و من به دلیل دوست نداشتن نقشم پیشنهادشان را رد کردم که ایشان مبلغ بالایی را به من پیشنهاد دادند و من قبول کردم. پدر دوستداشتنى ،فهیم ومقتدرم درسهاى زندگى ازتو آموختم،ماناباش روز مرد و پدر بر همه مردان خوب ومهربانانى که خیلی وقتها سختیهاى زندگى رو یک تنه بدوش مى کشند مبارک. نمکستان: لیلا اوتادی بازیگر تئاتر ، تلویزیون و سینمای کشورمان متولد چهاردهم مرداد ماه سال ۱۳۶۲ در محله شمیران شهر تهران می باشد. وی فعالیت در عرصه بازیگری را به طور جدی از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و فیلم های سینمایی بید مجنون و چشمان سیاه از کارهای اولیه اش بود.

وی در برنامه دورهمی گفت : من در همه مسائل کنجکاوم و دوست دارم در هر موقعیتی چیزی بلد باشم که مجبور نباشم از کسی کمک بگیرم. در برنامه دورهمی به مجری گری مهران مدیری با این سوال مواجه شد که ازدواج کردید ؟ لیلا اوتادی جواب داد خیر ازدواج نکردم. لیلا اوتادی با انتشار این تصویر نوشت : لیلا و عروسکهاش سالهاى زیبای کودکى،که تنها دغدغه مون عروسکهامون بودن بخیر. در مورد ازدواج لیلا اوتادی شایعات زیادی در رسانه های مجازی و مجلات منتشر شد اما وی ازدواج نکرده و مجرد است. وی همچنین در سال ۱۳۸۳ با بازی در سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی از قاب تلویزیون دیده شد.

منبع

+ نوشته شده در يکشنبه 10 بهمن 1400ساعت 6:10 توسط ستار یکتا | | تعداد بازدید : 5